Video Sources 42 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

Who made Tony Soprano?Sep. 22, 2021USA120 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Dëshmoni krijimin e Toni Sopranos. Historia që zbulon anën njerëzore të Tonit, vështirësitë e tij dhe ndikimin që familja – veçanërisht xhaxhai i tij, Diki Moltisanti- kishte mbi të, duke u bërë bosi më ikonik i të gjitha kohërave.

 

The Many Saints of Newark
The Many Saints of Newark
The Many Saints of Newark
The Many Saints of Newark
The Many Saints of Newark
Original title The Many Saints of Newark
IMDb Rating 6.6 13,222 votes
TMDb Rating 6.8 68 votes

Director

Alan Taylor
Director

Cast

Alessandro Nivola isDickie Moltisanti
Dickie Moltisanti
Leslie Odom Jr. isHarold McBrayer
Harold McBrayer
Vera Farmiga isLivia Soprano
Livia Soprano
Jon Bernthal isJohnny Soprano
Johnny Soprano
Corey Stoll isJunior Soprano
Junior Soprano
Ray Liotta is
"Hollywood Dick" Moltisanti / Salvatore “Sally” Moltisanti
Michela De Rossi isGiuseppina Moltisanti
Giuseppina Moltisanti
Michael Gandolfini isTeenage Tony Soprano
Teenage Tony Soprano
Billy Magnussen isPaulie Walnuts
Paulie Walnuts
Michael Imperioli isChristopher Moltisanti
Christopher Moltisanti

Similar titles

Close Range
Cut Off
Crossroads: One Two Jaga
Snitch
Stop Mafia Pit – Bes Kallaku & Rezart Veleshnja +16
Vice
Charlie’s Angels
The Yellow Sea
Killing Me Softly
Chemical Hearts
Pawn Sacrifice
Undertow