Video Sources 36 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Marksman

The Marksman

Jan. 01, 2005USA95 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Rusia është në prag të asgjësimit bërthamor dhe ka vetëm një njeri që mund ta shpëtojë: një operativ elitar i Forcave Speciale të SHBA-së, i cili është urdhëruar të çaktivizojë një termocentral bërthamor Çeçen, para se terroristët të vendosnin një reaktor funksional.

 

The Marksman
The Marksman
The Marksman
The Marksman
Original title The Marksman
IMDb Rating 4.1 4,306 votes
TMDb Rating 4.1 54 votes

Similar titles

Greyhound
The Avengers
Killer Elite
Rat Race
Carriers
Race 3
Pokémon the Movie: I Choose You!
Hard Kill
The Thing
Man of Steel
Gunless
Abominable