Video Sources 147 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Midnight Man

The Midnight Man

Sep. 30, 2016USA95 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një vajzë dhe miqtë e saj gjejnë një lojë që thërret një krijesë të quajtur Burri i Mesantës i cili përdor mankthet e tyre kundër tyre…

The Midnight Man
The Midnight Man
The Midnight Man
The Midnight Man
Original title The Midnight Man
IMDb Rating 4.8 3,060 votes
TMDb Rating 5 224 votes

Similar titles

The Other Lamb
Pledge
Ready or Not
Isolation
Underwater
The Conjuring
Daylight’s End
Midsommar
Red Dragon
The Final
Laddaland
Stoker