Video Sources 308 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Mummy: Rebirth

The Mummy: Rebirth

Rising Up To Command An Army From HellAug. 13, 2019USA80 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Dy gjuetarë thesaresh zbulojnë një arkivol të mbyllur dhe zgjojnë një mumje, i cili ka pritur vite për t’u rikthyer dhe për ta shfarosur njerëzimin nga faqja e Tokës. Në garë me kohën, ata mundohen ta ndalojnë mumjen që të mos bëjë kërdinë në botën moderne.

The Mummy: Rebirth
The Mummy: Rebirth
The Mummy: Rebirth
The Mummy: Rebirth
Original title The Mummy: Rebirth
IMDb Rating 6.0 460 votes

Similar titles

Fantastic Four
Labirinti
O Brother, Where Art Thou?
Whiteout
The Rental
Bullet to the Head
The Killing of a Sacred Deer
El Gringo
Shank
Pitch Black
The Great Challenge
The November Man