Video Sources 40 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Nest

The Nest

Having it all is never enough.May. 08, 2020UK107 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Jeta e një sipërmarrësi dhe familjes së tij amerikane fillon të marrë një kthesë të keqe, pasi ata zhvendosen në një rezidencë të vjetër angleze, me shpresën për të nisur një jetë të re.

The Nest
The Nest
The Nest
The Nest
The Nest
Original title The Nest
IMDb Rating 6.4 3,075 votes
TMDb Rating 7 29 votes

Director

Sean Durkin
Director

Cast

Jude Law isRory O'Hara
Rory O'Hara
Carrie Coon isAllison O'Hara
Allison O'Hara
Oona Roche isSam O'Hara
Sam O'Hara
Wendy Crewson isAllison's Mum
Allison's Mum
Anne Reid isRory's Mum
Rory's Mum
Michael Culkin isArthur Davis
Arthur Davis
Michel Alexandre Gonzalez isFootball Player Fan
Football Player Fan

Similar titles

Almost Christmas
Hirushja 3-Loja e fatit
Age of Summer
The Shawshank Redemption
Nigerian Prince
The Cobbler
Rajma Chawal
Colossal
Palo Alto
You’re Not You
Constantine
The Informers