Video Sources 92 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikofcom
The Net aka Geumul

The Net aka Geumul

Oct. 06, 2016South Korea114 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një peshkatari Koreano Verior i prishet aksidentalisht motori i varkës dhe ai përfundon në Korenë e Jugut. Gjatë hetimeve në Jug, ai kërkon me ngut të dërgohet në shtëpi.

The Net aka Geumul
The Net aka Geumul
The Net aka Geumul
Original title 그물
IMDb Rating 7.3 2,600 votes
TMDb Rating 7.2 90 votes

Director

Kim Ki-duk
Director

Cast

Ryoo Seung-bum isNam Chul-woo
Nam Chul-woo
Lee Won-keun isOh Jin-woo
Oh Jin-woo
Kim Young-min isInspector
Inspector
Choi Gwi-hwa isDirector Lee
Director Lee
Lee Na-ra isChul-woo's wife
Chul-woo's wife
Kim Soo-an isNorth Korean flower girl
North Korean flower girl

Similar titles

Night Shift
Brick Mansions
Elles
Another Earth
Bel Canto
Müslüm
The Ottoman Lieutenant
The Other Lamb
Austin Found
Deepwater Horizon
Syrup
Soni