Video Sources 22 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Obituary of Tunde Johnson

The Obituary of Tunde Johnson

Feb. 26, 2021USA104 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një adoleshent i pasur, nigeriano-amerikan ndalohet nga policia, qëllohet për vdekje dhe menjëherë zgjohet duke jetuar përsëri të njëjtën ditë pa pushim. I ngecur në një lak kohor të tmerrshëm – detyrohet të përballet me të vërteta të vështira për jetën dhe veten e tij.

 

The Obituary of Tunde Johnson
The Obituary of Tunde Johnson
Original title The Obituary of Tunde Johnson
IMDb Rating 5.4 271 votes

Director

Ali LeRoi
Director

Cast

Steven Silver isTunde Johnson
Tunde Johnson
Spencer Neville isSoren O'Connor
Soren O'Connor
Nicola Peltz isMarley Meyers
Marley Meyers

Similar titles

Burn
A Violent Man
Yaariyan
Home Again
Lugina e Ujqerve
The Cobbler
Ben Is Back
Metro Manila
Article 15
Commitment
Paycheck
Death Wish