Video Sources 91 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Old Guard

The Old Guard

Forever is harder than it looksJul. 10, 2020USA124 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një grup mercenarësh shekullorë, të gjithë të pavdekshëm dhe me aftësinë për t’u vetëshëruar, zbulojnë se dikush e ka mësuar kush janë dhe ata duhet të luftojnë për të mbrojtur lirinë e tyre.

The Old Guard
The Old Guard
The Old Guard
The Old Guard
The Old Guard
The Old Guard
The Old Guard
The Old Guard
The Old Guard
Original title The Old Guard
TMDb Rating 7.4 428 votes

Director

Cast

Charlize Theron isAndromache of Scythia / Andy
Andromache of Scythia / Andy
KiKi Layne isNile Freeman
Nile Freeman
Marwan Kenzari isYusuf Al-Kaysani / Joe
Yusuf Al-Kaysani / Joe

Similar titles

Man on Fire
The Book of Life
Watch Out, We’re Mad
’71
The Courier
Thadam
Outrage Coda
Golden Job
Holiday
A Friend Is a Treasure
Ela e magjepsur
Chasing Bullitt