Video Sources 30 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Old Ways

The Old Ways

Oct. 16, 2020USA90 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kristina, një gazetare me origjinë meksikane, udhëton në shtëpinë e paraardhësve të saj në Veracruz për të hetuar një histori të magjisë dhe shërimit. Atje, ajo rrëmbehet nga një grup vendasish që pretendojnë se ajo ka një demon brenda vetes.

 

The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
The Old Ways
Original title The Old Ways
IMDb Rating 5.4 3,148 votes
TMDb Rating 7.8 153 votes

Director

Cast

Similar titles

Snow White’s New Adventure
Sorry to Bother You
We Summon the Darkness
Perfume: The Story of a Murderer
Double Date
Monster Party
Black Box
Underwater
Baskın
Office Uprising
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings
Wish Upon