Video Sources 93 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The One and Only Ivan

The One and Only Ivan

It's never too late to discover who you are.Aug. 21, 2020USA95 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Kur një elefant e vogël i bashkohet cirkun në të cilin gorilla, Ivan, kishte vite që ishte ylli i shfaqjes, ndryshime fillojnë të ndodhin në jetën e anëtarevë të cirkut, ku ndryshimin më të madh e ndjen Ivani, i cili fillon të mendoj për të shkuarën e tij dhe për dëshirën për liri.

 

The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
The One and Only Ivan
Original title The One and Only Ivan
IMDb Rating 6.7 3,699 votes
TMDb Rating 7.2 110 votes

Director

Cast

Sam Rockwell isIvan (voice)
Ivan (voice)
Angelina Jolie isStella (voice)
Stella (voice)
Danny DeVito isBob (voice)
Bob (voice)
Helen Mirren isSnickers (voice)
Snickers (voice)
Brooklynn Prince isRuby (voice)
Ruby (voice)
Chaka Khan isHenrietta (voice)
Henrietta (voice)
Ron Funches isMurphy (voice)
Murphy (voice)
Phillipa Soo isThelma (voice)
Thelma (voice)

Similar titles

Sex and Lucia
Into the Woods
Murder on the Orient Express
American Pie Presents: Beta House
Driven
1917
Safety
Family
My Beloved Bodyguard
Step Up 3D
Just Say Goodbye
Kajillionaire