Video Sources 257 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Outsider

The Outsider

Jun. 14, 2019USA86 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Në kërkim të një jete më të mirë, një punonjës i hekurudhës e gjen veten në anën e gabuar të një grupi ligjvënësish të korruptuar. Ndërkohë që marshalli përpiqet të kontrollojë qytetin e tij, një tragjedi e detyron atë të vendosë midis drejtësisë dhe familjes.

The Outsider
The Outsider
The Outsider
The Outsider
The Outsider
The Outsider
Original title The Outsider
IMDb Rating 6.7 866 votes
TMDb Rating 10 1 votes

Director

Director

Cast

Jon Foo isJing Phang
Jing Phang
Trace Adkins isMarshal Walker
Marshal Walker
Kaiwi Lyman isJames Walker
James Walker

Similar titles

The Wall of Mexico
The Rider
Ain’t Them Bodies Saints
High Ground
The Beguiled
The Missing
Jane Got a Gun
A Million Ways to Die in the West
The Kid
No Man’s Land
The Revenant
Outlaws and Angels