Video Sources 348 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbvid.com
The Padre

The Padre

Revenge has a priceSep. 28, 2018Canada98 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një ushtarak në pension dhe një polic i punësuar ndjekin një mashtrues të maskuar si prift në Kolumbi. Vështirësitë shtohen kur një adoleshente 16-vjeçare bashkohet me “priftin” dhe bëmat e tij, në përpjekje për të gjetur motrën e saj të vogël në SHBA.

Original title The Padre
IMDb Rating 0.0

Director

Cast

Tim Roth isThe Padre
The Padre
Hailey Hermida isYoung Christina
Young Christina

Similar titles

The Snowman
Blue Jasmine
The Gambler
Reindeer Games
Tesla
Te3n
The Lady in the Van
Beat the World
Saawariya
Filth
Under the Silver Lake
The Current War