Video Sources 154 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Past

The Past

May. 17, 2013France130 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një burrë iranian braktis gruan e tij franceze dhe dy fëmijët e saj për t’u rikthyer në atdheun e tij. Ndërkohë, gruaja e tij fillon një marrëdhënie të re, një realitet me të cilin burri i saj ballafaqohet kur gruaja e tij i kërkon divorcin.

The Past
Original title Le passé
IMDb Rating 7.8 43,255 votes
TMDb Rating 7.3 306 votes

Similar titles

Sniper: Ultimate Kill
The Exterminating Angels
Thank You for Your Service
Kill the Irishman
Billionaire Boys Club
Beat the World
Modigliani
One Chance
The Intent
Blind
Dolphin Tale
When the Game Stands Tall