Video Sources 67 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Cep Herkulu: Naim Suleymanoglu a.k.a The Pocket Hercules Naim

Cep Herkulu: Naim Suleymanoglu a.k.a The Pocket Hercules Naim

Nov. 22, 2019Turkey134 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

Biografia e peshëngritësit turk dhe kampionit të Lojërave Olimpike, Naim Sulejmanollu, turku i lindur në Bullgari, që e shndërroi karrierën e tij në mision human, në ndihmë të bashkatdhetarëve.

 

Cep Herkulu: Naim Suleymanoglu a.k.a The Pocket Hercules Naim
Cep Herkulu: Naim Suleymanoglu a.k.a The Pocket Hercules Naim
Cep Herkulu: Naim Suleymanoglu a.k.a The Pocket Hercules Naim
Cep Herkulu: Naim Suleymanoglu a.k.a The Pocket Hercules Naim
Cep Herkulu: Naim Suleymanoglu a.k.a The Pocket Hercules Naim
Original title Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu
IMDb Rating 8.4 7,026 votes
TMDb Rating 7.3 9 votes

Director

Cast

Hayat Van Eck isNaim Süleymanoğlu
Naim Süleymanoğlu
Yetkin Dikinciler isSüleyman Süleymanoğlu
Süleyman Süleymanoğlu
Selen Öztürk isHatice Süleymanoğlu
Hatice Süleymanoğlu
Gürkan Uygun isEnver Türkileri
Enver Türkileri
Baris Kiralioglu isTurgut Özal
Turgut Özal
Uğur Güneş isCemal Tunalı
Cemal Tunalı
Bülent Alkış isAtalay Göktuna
Atalay Göktuna
İsmail Hacıoğlu isMehmet Tunç
Mehmet Tunç

Similar titles

The Boxer
Only God Forgives
Sonali Cable
Cargo
Battle in Heaven
EXPO
Darkest Hour
Made In China
Love & Other Drugs
Third Person
The Lucky One
The Rules of Attraction