Video Sources 24 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Power

The Power

The darkest place is within...Apr. 08, 2021UK92 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Sekretet e errëta të një spitali dalin në pah kur një infermiere e re fillon punën e saj aty dhe përballet më të fshehta të tmerrshme të fshehura në hijet e ndërtesës.

 

The Power
The Power
The Power
Original title The Power
IMDb Rating 5.6 679 votes
TMDb Rating 6.3 8 votes

Similar titles

Apartment 212
Autopsy
Little Evil
Patient Zero
Broil
Annabelle
Run
Do Not Reply
Silent House
Black Hollow Cage
The Closet
Saint Maud