Video Sources 140 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Quarry

The Quarry

Apr. 17, 2020USA98 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një i arratisur, vret një prift në udhëtim dhe zë pozicionin e tij në kishën e një qyteti të vogël, ndërkohë që shefi i policise ka disa dyshime për të. (The Quarry 2020 me titra shqip)

The Quarry
Original title The Quarry
IMDb Rating 6.4 21 votes
TMDb Rating 2 1 votes

Director

Scott Teems
Director

Cast

Similar titles

No Country for Old Men
The Matrix Reloaded
Hollow in the Land
Bad Lieutenant
Stratton
War
The Last Man
The Big Lebowski
The Red Maple Leaf
The Blackcoat’s Daughter
Harry Brown
The Bling Ring