Video Sources 262 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Red Sea Diving Resort

The Red Sea Diving Resort

In the 1980s one partnership saved thousands of livesJul. 31, 2019USA129 Min.TV-MA
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Agjentë ndërkombëtarë dhe etiopianë guximtarë përdorin një hotel të braktisur në Sudan si një maskim në mënyrë që të dërgojnë me mijëra refugjatë në Izrael në fillim të viteve 1980.

The Red Sea Diving Resort
The Red Sea Diving Resort
The Red Sea Diving Resort
The Red Sea Diving Resort
The Red Sea Diving Resort
The Red Sea Diving Resort
The Red Sea Diving Resort
Original title The Red Sea Diving Resort
IMDb Rating 6.5 4,553 votes
TMDb Rating 6.7 94 votes

Director

Gideon Raff
Director

Cast

Chris Evans isAri Levinson
Ari Levinson
Haley Bennett isRachel Reiter
Rachel Reiter
Ben Kingsley isEthan Levin
Ethan Levin
Michiel Huisman isJacob 'Jake' Wolf
Jacob 'Jake' Wolf
Greg Kinnear isWalton Bowen
Walton Bowen
Alona Tal isSarah Levinson
Sarah Levinson
Chris Chalk isCol. Abdel Ahmed
Col. Abdel Ahmed
Mark Ivanir isBarack Isaacs
Barack Isaacs

Similar titles

Texas Chainsaw 3D
The Human Contract
Ultras
Old
Nymphomaniac: Vol. I
Raavan
Here Alone
The Beautiful Ones
The Farewell
Phoenix Wilder And The Great Elephant Adventure
Zatoichi: The Last
Paranormal Activity 2