Video Sources 102 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko
The Reluctant Fundamentalist

The Reluctant Fundamentalist

Terror has two faces.Mar. 17, 2013USA130 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një djalosh i ri pakistanez është në kërkim të suksesit në Wall Street. Ai e gjen veten të përfshirë në një konflikt mes Ëndrrës së tij Amerikane, një krize pengjesh dhe një thirrjeje të fortë nga atdheu i tij.

The Reluctant Fundamentalist
The Reluctant Fundamentalist
Original title The Reluctant Fundamentalist
IMDb Rating 6.9 13,001 votes
TMDb Rating 6.8 140 votes

Director

Mira Nair
Director

Cast

Similar titles

NH10
The Brink
I Care a Lot
Black Death
Alex Cross
The Last Survivors
The Da Vinci Code
Tell Me How I Die
The Tax Collector
Detour
Arizona
Kill Your Friends