Video Sources 40 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Right One

The Right One

How do you choose when he's the same guy?Feb. 05, 2021Canada96 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Duke luftuar me bllokimin e shkrimtarit, një romanciere gjen frymëzim kur takon një djalë të çuditshëm, i cili vazhdimisht ndryshon karakteret dhe sjelljet për të përballuar të kaluarën dhe për të shmangur realitetin.

 

The Right One
Original title The Right One
IMDb Rating 5.4 157 votes
TMDb Rating 6.8 20 votes

Director

Ken Mok
Director

Cast

Similar titles

Love
The Grand Budapest Hotel
Coffee & Kareem
Lipstick Under My Burkha
Love Steaks
The Champion
Victoria
Shaolin Soccer
Aambala
Prime
Knight of Cups
Bill & Ted Face the Music