Video Sources 505 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
The Ritual

The Ritual

Your Darkest Dream Awaits YouOct. 11, 2017UK94 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një grup shokësh universiteti ribashkohen për një udhëtim në pyll, por ndeshen me një prezencë kërcënuese që i përndjek.

The Ritual
The Ritual
The Ritual
Original title The Ritual
IMDb Rating 6.3 1,181 votes
TMDb Rating 6.1

Similar titles

The Sand
Black Death
The Killing of a Sacred Deer
Alvin dhe Ketrushat takojnë njeriun ujk
Raw
Blood Runs Cold
Sinister
The Wailing
One Missed Call
Mirrors 2
Saw V
The Cleansing Hour