Video Sources 119 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Roads Not Taken

The Roads Not Taken

Mar. 13, 2020UK85 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Filmi pason 24 orë në jetën e babait dhe të bijës Leo dhe Molly ndërsa ajo përputhet me sfidat që merren me gjendjen kaotike mendore të babait të saj. Ndërsa ata enden nëpër qytetin e Nju Jorkut, dita e tyre e zakonshme por stresuese merr një cilësi haluçinuese dhe epike, sepse Leoni po rrjedh gjithnjë e më shumë nga disa jetë paralele; një martesë pasionante me dashurinë e tij të fëmijërisë Dolores në Meksikë; një karrierë e munduar si baterist në Manhattan me dashnoren e tij më të suksesshme, Adam; dhe një jetë e vetmisë në një ishull të largët Grek, ku një takim i rastësishëm me dy turistë të rinj shpalos të vërtetat e pakëndshme të një jete familjare të lënë pas …

The Roads Not Taken
Original title The Roads Not Taken
IMDb Rating 4.6 267 votes
TMDb Rating 5 1 votes

Similar titles

The Salesman
Tulip Fever
Half Brothers
Tolkien
The Wannabe
The Words
Crash
Happy as Lazzaro
Mardaani
Peel
American Violence
Forgetting Sarah Marshall