Video Sources 602 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Score

The Score

There are no partners in crimeJul. 13, 2001USA124 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Nje hajdut i regjur shpreson te dale ne pension dhe te jetoje me pasurine e tij te pandershme teksa perpiqet te binde nje djale te ri qe te bejne edhe nje vjedhje te fundit.

The Score
The Score
The Score
Original title The Score
IMDb Rating 6.8 106,991 votes
TMDb Rating 6.7 429 votes

Director

Frank Oz
Director

Cast

Similar titles

The Butterfly Effect
The Lurker
Ra.One
Despite the Falling Snow
What Keeps You Alive
The Battalion
Pet Sematary
Carjacked
Coherence
Mukkabaaz
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest
Batman Begins