Video Sources 82 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Secret Life of Words

The Secret Life of Words

Dec. 15, 2005Spain112 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Hana, një punëtore e fabrikës me probleme dëgjimore, merr pushimet e saj të para pas shumë viteve dhe në vend të pushimeve, ajo vendos të shkojë në një impiant nafte, ku kujdeset për një burrë që vuan nga djegie të rënda.

The Secret Life of Words
The Secret Life of Words
Original title The Secret Life of Words
IMDb Rating 7.5 11,732 votes
TMDb Rating 7 115 votes

Similar titles

The Ruthless
The Beach
The Long Kiss Goodnight
Lone Survivor
LX 2048
Gemini Man
Disturbia
The Spy Gone North
4 latas
150 Milligrams
Jab We Met
Kid Cannabis