Video Sources 88 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Silence of the Marsh

The Silence of the Marsh

Jan. 01, 2020Spain92 Min.TV-MA
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një romancier i suksesshëm, me gjakftohtësi, përfshihet në një çështje të rrëmbimit ndërsa zbulon lidhjet korruptive midis politikanëve dhe mafies lokale në Valencia, Spanjë.

The Silence of the Marsh
Original title El silencio del pantano
IMDb Rating 5.1 620 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Bad Boys II
The Super
English Dogs in Bangkok
Cold Blood
Careful What You Wish For
Confidence
Ghostland
Galveston
Son
Max Winslow and The House of Secrets
The Wicked
All My Friends Are Dead