Video Sources 137 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Silencing

The Silencing

Jul. 18, 2020Canada93 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një gjahtar me metoda të përmirësuara të gjahut, e jeton jetën e tij i izoluar në një strehë që mbron kafshët e egra, përfshihet në një lojë vdekjeprurëse mes maces dhe miut, ku ai dhe Sherifja e zonës vendosin të ndjekin një vrasës të egër i cili mund të ketë marrë peng vajzën e tij vite më parë.

The Silencing
The Silencing
The Silencing
Original title The Silencing
IMDb Rating 6.2 842 votes
TMDb Rating 6.6 9 votes

Director

Robin Pront
Director

Cast

Similar titles

The Great Alaskan Race
Furious
Undercover Punch and Gun
De Dana Dan
The Scoundrels
Sky on Fire
Oldboy
Naandhi
Rambo III
Black Panther
Out of Inferno
Undercover Brother