Video Sources 191 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
The Sky Is Pink

The Sky Is Pink

Sky is everyone's dream.Oct. 11, 2019India143 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Historia e vërtetë dhe e pabesueshme e dashurisë së një çifti, treguar nga vajza e tyre, e cila është gazmore, e hidhur, guximtare dhe… e vdekur.

The Sky Is Pink
The Sky Is Pink
Original title The Sky Is Pink
IMDb Rating 7.5 5,121 votes
TMDb Rating 7.9 24 votes

Director

Shonali Bose
Director

Cast

Priyanka Chopra isAditi Chaudhary
Aditi Chaudhary
Zaira Wasim isAisha Chaudhary
Aisha Chaudhary
Farhan Akhtar isNiren Chaudhary
Niren Chaudhary
Rohit Saraf isIshaan Chaudhary
Ishaan Chaudhary

Similar titles

Butterfly Caught
Kabali
The Ice Harvest
Stuck Apart a.k.a Azizler
Kal Ho Naa Ho
Battle of Jangsari
Xico’s Journey
Cartel Land
Planes: Fire & Rescue
Baahubali 2: The Conclusion
Locust
Yes Boss