Video Sources 22 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Slammin’ Salmon

The Slammin’ Salmon

Bring a bib, it's gonna get messy.Dec. 11, 2009USA90 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Pronari i një restoranti në Majami, i gjendur në mes borxhesh, sajon një garë për të parë se cili prej kamerierëve mund të fitojë më shumë para brenda një nate.

 

Original title The Slammin' Salmon
IMDb Rating 6.4 13,549 votes
TMDb Rating 5.9 121 votes

Director

Cast

Similar titles

Fearless
Hirushja dhe 7 Xhuxhat
Love Steaks
Dabangg
The DUFF
Railroad Tigers
Heroi i të gjithëve
Good Newwz
7 Days in Hell
Fanboys
Smallfoot
The Heartbreak Kid