Video Sources 77 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Sleepover

The Sleepover

To rescue their parents, they need to get a clue.Aug. 21, 2020USA103 Min.TV-PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kur një motër dhe vëlla, zbulojnë se nëna e tyre, në dukje normale, është një ish-hajdute në mbrojtjen e dëshmitarit, e detyruar të bëjë një punë të fundit, bashkohen për ta shpëtuar atë gjatë një nate të mbushur me aksion.

 

The Sleepover
The Sleepover
The Sleepover
Original title The Sleepover
IMDb Rating 5.5 4,989 votes
TMDb Rating 6.8 145 votes

Director

Trish Sie
Director

Cast

Similar titles

The Merciless
Journey to the Christmas Star
Miss Bala
The Maze Runner
World War Z
Batman: Soul of the Dragon
RED
Momentum
We Die Young
Center Stage : Turn It Up
Barbi Mariposa dhe Zana Princeshë
The Hunt for Red October