Video Sources 195 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Foxy Lady a.k.a. Spiando Marina

Foxy Lady a.k.a. Spiando Marina

May. 22, 1992Italy86 Min.Not Rated
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Thriller erotik. Marku, një ish-polic i korruptuar, të cilin e përndjek vdekja e gruas dhe djalit të tij, përgatitet për vrasjen e tij të radhës. Gradualisht ai magjepset nga prostituta e bukur që jeton në apartamentin ngjitur dhe ata fillojnë një lidhje pasionante. Në mënyrë që të mund të realizojnë ëndrrën e tyre për tu arratisur sëbashku, ata duhet thjesht të vrasin tutorin e saj, por gjërat nuk janë aq të thjeshta sa duken…

Original title Spiando Marina
IMDb Rating 4.8 477 votes
TMDb Rating 5.7 21 votes

Director

Cast

Debora Caprioglio isMarina Valdez
Marina Valdez
Steve Bond isMark Derrick
Mark Derrick
Sharon Marino isIrene (come Sharon Twoney)
Irene (come Sharon Twoney)
Pedro Loeb isSteinberg
Steinberg
Roberto Ricci isil Killer di Miami
il Killer di Miami

Similar titles

The Woman in Black 2: Angel of Death
Alex Cross
Apparition
Yakuza Princess
Penthouse North
Hannibal
Cucuy: The Boogeyman
[REC]⁴ Apocalypse
Strangled
The Last Exorcism Part II
An Affair
7:20 Once a Week