Video Sources 43 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Snowman

The Snowman

Dec. 26, 1982UK26 Min.G
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Në prag të Krishtlindjes, një djalosh i vogël ndërton një njeri dëbore i cili mund të fluturoje, ai e çon djaloshin në Polin e Veriut për të takuar babagjyshin e Krishtlindjeve.

 

The Snowman
The Snowman
The Snowman
Original title The Snowman
IMDb Rating 8.2 12,477 votes
TMDb Rating 7.5 171 votes

Director

Cast

Raymond Briggs isOlder James / Narrator (voice)
Older James / Narrator (voice)
David Bowie isOlder Boy
Older Boy

Similar titles

The Secret Life of Walter Mitty
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay
Guardians of the Galaxy
Filmi i Madh i Derrkucit të Vogël
Planet 51
Alvin dhe Ketrushat Chipwrecked
Click
Then Came You
The Himalayas
Caught in the Crossfire
Arrowhead
Fanboys