Video Sources 491 Views

  • Shikohxfile.co
The Spearhead Effect

The Spearhead Effect

Jan. 01, 2017USA90 Min.NOT RATED
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Pas vrasjes së mamasë së tij, një gazetar bëhet i famshëm për videot dhe idetë e tij që kritikonin policinë dhe gjykatat. Të nxitur nga fjalimet e tij disa njerëz formojnë një grup që ndëshkon ashpër kriminelët dhe situata fillon të dali jashtë kontrollit.

The Spearhead Effect
Original title The Spearhead Effect
IMDb Rating 7.3 63 votes
TMDb Rating 8

Director

Director

Cast

Darlene Vogel isShelby Stone
Shelby Stone
Paul Schackman isDad (voice)
Dad (voice)

Similar titles

October Gale
Source Code
Pitch Black
Murder 3
Danger One
The Disappointments Room
Trick
Rise of the Footsoldier 3
Pathology
Anna
Last Moment of Clarity
Project Almanac