Video Sources 59 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Starling

The Starling

Hope Starts SmallSep. 17, 2021USA103 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Ndërsa Lili është në dhimbje prej humbjes së vajzës, një zog luftarak ngre folenë afër shtëpisë së sajë. Zogu i egër, “tallet” dhe sulmon Lilin, e cila në atë kohë ndihej e pikëlluar. Nga përpjekjet për të dëbuar Zogun Yll, ajo zbulon dëshirën e sajë të madhe për të jetuar dhe gatishmërinë e sajë për të dhënë dashuri.

 

The Starling
The Starling
Original title The Starling
IMDb Rating 5.7 515 votes
TMDb Rating 7.3 44 votes

Director

Cast

Similar titles

Stephen King’s It
Another Earth
Crime Wave
Sugar Mountain
Warrior
Crazy, Stupid, Love.
The Spacewalker
Ice Age: Collision Course
Sin Nombre
Lommbock
Men in Black II
Ruta Madre