Video Sources 25 Views

  • Shikoevoload.io
The Stonebreaker

The Stonebreaker

Sep. 17, 2020Italy104 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një punëtor në Italinë Jugore rrit djalin e tij pas vdekjes së papritur të nënës. Ai i premtoi djalit të tij se nëna e tij do të kthehet në jetë, dhe tani ai duhet të gjejë një mënyrë për ta mbajtur këtë premtim.

 

The Stonebreaker
The Stonebreaker
Original title Spaccapietre
IMDb Rating 6.1 94 votes
TMDb Rating 6.8 4 votes

Similar titles

The Informer
Foxfire
Eternal Beauty
Intersection
Suburbicon
Rocketman
The Man Who Invented Christmas
High Strung
These Final Hours
The Impossible
Killer Joe
Making Babies