Video Sources 20 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Swarm aka La nuée

The Swarm aka La nuée

Oct. 14, 2020France101 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Biznesi i një nëne beqare në një fermë karkalecash nuk po shkon aq mirë. Ajo zbuloi rastësisht se gjaku i bën ata të lulëzojnë dhe bën çmos për të fshehur sekretin e saj.

 

The Swarm aka La nuée
The Swarm aka La nuée
The Swarm aka La nuée
Original title La Nuée
IMDb Rating 5.3 4,641 votes
TMDb Rating 5.8 194 votes

Similar titles

Fury
Elephant White
Evil Eye
Hugo
Annabelle: Creation
Ride Your Wave
The Amazing Spider-Man 2
The Sputnik
The Young and Prodigious T.S. Spivet
Land
Birds of Passage
Sarbjit