Video Sources 1077 Views

  • Shikovidto.me
The Three Stooges

The Three Stooges

Just Say Moe.Apr. 13, 2012USA92 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Tre shakagji duke u përpjekur për të shpëtuar jetimoren e tyre të fëmijërisë, Moe, Larry, dhe Curly pa dashje përzihen në një komplot për vrasje dhe përfundojnë deri në një shfaqje televizive.

Original title The Three Stooges
IMDb Rating 5.1 25,622 votes
TMDb Rating 4.9 79 votes

Director

Cast

Similar titles

Toy Story 4
Godmothered
Sole a catinelle
Meet the Parents
Two Night Stand
7 Days in Hell
Astro Kid
Love Aaj Kal aka Love Nowadays
Hitch
Jennifer’s Body
The Mask
Kingsman: The Secret Service