Video Sources 37 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Ties a.k.a Lacci

The Ties a.k.a Lacci

Oct. 01, 2020Italy100 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një familje e bukur napolitane e pozicionuar në vitet ’80, kalon përmes një krize në çift, tradhtisë bashkëshortore, dilemave të mëdha filozofike dhe një udhëtimi në subkoshiencë për të gjetur rrugën e lumturisë në jetë.

 

The Ties a.k.a Lacci
Original title Lacci
IMDb Rating 5.4 394 votes
TMDb Rating 7.2 47 votes

Similar titles

The Rider
Teefa In Trouble
Far from Men
Night of the Sicario
Portrait of a Beauty
Girls Against Boys
Forever First Love
Queen of Katwe
Troy
Submarine
The Lucky One
Veronica Mars