Video Sources 71 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
The Trader

The Trader

Jan. 19, 2018Georgia23 Min.TV-PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një tregtar eksplorues tregon jetën rurale në Republikën e Gjeorgjisë, ku patatet janë monedhë dhe ambicia është shtypur nga varfëria.

 

Original title სოვდაგარი
IMDb Rating 6.8 2,404 votes
TMDb Rating 6.8 39 votes

Director

Cast

Similar titles

I Am Patrick: The Patron Saint of Ireland
The Dissident
Life Overtakes Me
Polar Bears: A Summer Odyssey
Monkey Kingdom
Conor McGregor: Notorious
FC Barcelona: 1992-2013
The White Helmets
The Great Hack
Seaspiracy
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn
For Sama