Video Sources 779 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Transporter

The Transporter

Rules are made to be broken.Oct. 02, 2002France92 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Frank Martin është më i miri në atë që bënë: transporton gjëra pa bërë pyetje. Por transportimi i tij i fundit, një femër e re dhe e bukur e rrëmbyer nga trafikant klandestinës, sjell komplikime fatale në planin e tij të dorëzimit. Tani, Frank duhet të futet në një luftë të pa ndërprerë aksioni për të shpëtuar ngarkesën e tij të çmuar edhe jetën e tij.

The Transporter
The Transporter
The Transporter
The Transporter
The Transporter
The Transporter
The Transporter
The Transporter
The Transporter
The Transporter
Original title The Transporter
IMDb Rating 6.8 252,793 votes
TMDb Rating 6.6 1,707 votes

Director

Cast

Similar titles

Dark Was the Night
Justice League
The Sleepover
Miss Bala
Get the Goat a.k.a Cabras da Peste
The Lord of the Rings: The Return of the King
The Leakers
Mulan
Donnybrook
Honor Up
Edmond
Harpoon