Video Sources 35 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Tunnel

The Tunnel

Two ways in - No way outDec. 25, 2019Norway103 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Kur një kamion përplaset në një tunel në Norvegji në mes të një stuhie dëbore, është në duart e të mbijetuarve dhe të skuadrës së shpëtimit të sigurohen që dita të mos përfundojë në tragjedi.

 

The Tunnel
The Tunnel
The Tunnel
The Tunnel
The Tunnel
The Tunnel
Original title Tunnelen
IMDb Rating 6.1 3,064 votes
TMDb Rating 6.4 133 votes

Similar titles

Seberg
Juno
7 Witches
Happy Hunting
The Four
The Kindness of Strangers
August. Eighth
Last Rampage: The Escape of Gary Tison
Bol
Last Holiday
Last Christmas
Nightcrawler