Video Sources 107 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoabcvideo.cc
The Vast of Night

The Vast of Night

May. 15, 2020USA89 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Në mesin e viteve 1950, një vajzë me emrin Fei dhe një folës i radios i quajtur Everet, zbulojnë një sinjal të çuditshëm në radio që mund të ndryshojë të ardhmen e qytetit të tyre përgjithmonë.

The Vast of Night
The Vast of Night
The Vast of Night
The Vast of Night
The Vast of Night
The Vast of Night
Original title The Vast of Night
IMDb Rating 6.8 4,378 votes
TMDb Rating 6.7 40 votes

Director

Cast

Sierra McCormick isFay Crocker
Fay Crocker
Gail Cronauer isMabel Blanche
Mabel Blanche
Bruce Davis isBilly (voice)
Billy (voice)
Gregory Peyton isBenny Wade
Benny Wade
Mallorie Rodak isSusan Oliver
Susan Oliver
Mollie Milligan isMarjorie Seward
Marjorie Seward
Ingrid Fease isGretchen Hankins
Gretchen Hankins

Similar titles

Would You Rather
Death Race 2
Tragedy Girls
Elektra
Phobia 2
Anaconda
Ninja Apocalypse
Inmate Zero
The Hollow Child
The Disappointments Room
Resident Evil: The Final Chapter
Prince of Persia: The Sands of Time