Video Sources 31 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Virtuoso

The Virtuoso

Every betrayal begins with trustApr. 30, 2021USA105 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një këndvështrim në mendjen e një vrasësi me pagesë. Organizimi i punës, aftësitë që duhen dhe vështirësitë që hasen në çdo detyre. Një punë aq e rrezikshme sa edhe e zakonshme që në duart e njerëzve të duhur kthehet në talent.

 

The Virtuoso
The Virtuoso
The Virtuoso
The Virtuoso
Original title The Virtuoso
TMDb Rating 7.1 7 votes

Director

Cast

Anthony Hopkins isThe Mentor
The Mentor
Abbie Cornish isThe Waitress
The Waitress
Diora Baird isJohnnie's Girl
Johnnie's Girl
Anson Mount isThe Virtuoso
The Virtuoso
Eddie Marsan isThe Loner
The Loner
David Morse isThe Deputy
The Deputy
Richard Brake isHandsome Johnnie
Handsome Johnnie
Chris Perfetti isThe Motel Clerk
The Motel Clerk
Lory Molino isBackground
Background
Shay Guthrie isCamaro Girl
Camaro Girl

Similar titles

The Death of Superman
A Thought of Ecstasy
No Mercy
Green Lantern
Freaks
Revenge
Kursk
Body Cam
Don’t Let Go
Sons of Denmark
Payback
In the Blood