Video Sources 127 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovideobin.co
The Voices

The Voices

Being alone helps.Feb. 15, 2020USAPG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një vajzë e re kërkon strehë tek shtëpia e vjetër e familjes, ku i duhet të luftojë shumë për të përballuar skizofreninë paranojake të motrës së saj dhe shëndetin e saj mendor para se ajo ta shkatërrojë.

The Voices
Original title The Voices
IMDb Rating 8.2 49 votes

Similar titles

Braid
The Lives of Others
Horizon Line
Wander
Half Light
Blood: The Last Vampire
Winter Ridge
No Country for Old Men
The Fate of the Furious
In Time
Inside Man
The Grudge