Video Sources 553 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoalbavid.xyz
The Wannabe

The Wannabe

Respect isn't earned. It's stolen.Dec. 04, 2015USA90 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

I fiksuar me kulturën mafioze dhe i dëshpëruar për t’u përshtatur, Tomasi përpiqet të fiksojë gjyqin ndaj Xhon Gotit në 1992. Ai beson se nëse plani ekzekutohet, ai do të vihen në qendër të asaj që ai idealizon. Por komploti dështon dhe në këtë histori përfshihen njerëz dhe ngjarje të vërteta me fantazinë.

The Wannabe
The Wannabe
The Wannabe
The Wannabe
Original title The Wannabe
IMDb Rating 5.1 1,265 votes
TMDb Rating 4.8

Director

Nick Sandow
Director

Cast

Similar titles

Killers Anonymous
Dark Places
The Physician
Skyscraper
Green Street Hooligans 2
A Nightmare on Elm Street
Wind Chill
Jaded
The Yellow Sea
The Outer Wild
Galveston
Paan Singh Tomar