Video Sources 121 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The War with Grandpa

The War with Grandpa

Old school vs new coolJan. 31, 2020USA94 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

I mërzitur që i duhet t’ia lëshojë dhomën që do gjyshit të tij, Piter vendos ti shpallë luftë në një përpjekje për ta marrë dhomën përsëri.

The War with Grandpa
Original title The War with Grandpa
IMDb Rating 5.1 916 votes
TMDb Rating 5.5 17 votes

Similar titles

What a Girl Wants
Lilo dhe Stich 2
Om Shanti Om 2007
Oborri i Fermes
Booksmart
Jingle Jangle: A Christmas Journey
Step Brothers
Just Another Christmas
The Hungover Games
A Very Murray Christmas
The Five-Year Engagement
The Very Excellent Mr. Dundee