Video Sources 126 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Whistleblower

The Whistleblower

Dec. 06, 2019Australia134 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një punëtor kinez i një kompanie minierash në Australi zbulon se kompania e tij do të vendosë në zbatim një teknologji me rrezik për shëndetin dhe heton gjithë ngjarjet dhe situatën në kërkim të së vërtetës dhe parandalimit të së keqes në një rrugëtim të gjatë, plot rreziqe dhe plot kthesa.

The Whistleblower
The Whistleblower
The Whistleblower
The Whistleblower
The Whistleblower
The Whistleblower
The Whistleblower
The Whistleblower
The Whistleblower
The Whistleblower
Original title 吹哨人
IMDb Rating 4.9 173 votes
TMDb Rating 6 2 votes

Similar titles

Face/Off
Acts of Violence
Shark Killer
Tajomaru – Avenging Blade
The Peacemaker
Astro
Death Kiss
The Expendables 3
A Bigger Splash
The Family Fang
The Leakers
Kim Possible