Video Sources 226 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Whistlers

The Whistlers

Loyalty is not their language.Jan. 08, 2020Romania97 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kristi është një polic rumun, i cili i shërben si spiun, mafias. Për të bërë këtë rol, i duhet të shkojë në ishullin Gomera, që të mësojë gjuhën e fishkëllimave. Detyra e tij ndërlikohet, kur vihet në lojë jeta e tij dhe e njerëzve të dashur.

The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers
The Whistlers
Original title La Gomera
IMDb Rating 6.4 2,528 votes
TMDb Rating 6.4 33 votes

Similar titles

Agora
Saint Maud
You’re Not You
The Voices
Murder Mystery
21 Jump Street
Bu işte Bir Yalnızlık Var-Tinguj Zemrash
Chicken Little
Hachi: A Dog’s Tale
The Prince
Painless
Underworld: Evolution