Video Sources 98 Views

  • Shikoabcvideo.cc
The Will

The Will

Feb. 14, 2020USAPG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Herët në fëmijërinë e saj, Jozefina Malone mësoi në mënyrën më të shëmtuar, se kishte vetëm një njeri të cilin ajo mund ta donte dhe t’i besonte: gjyshen e saj, Lidia Malone. Prej nevojës, në mënyrë të pavetëdijshme, në mënyrë të suksesshme, Jozefina veshi një maskë që të mbante njerëzit larg. Ajo krijoi një stil jetese, si udhëtare e përhershme në skajet e modës dhe elitës së muzikës, por duke e mbajtur veten të distancuar. Ndërsa Jozefina po shëtiste botën, boksieri në pension Xhejk Spir po jetonte në të njëjtin qytet me Lidian. Nuk kishte asgjë të fshehtë tek Xhejku. Përfshirë edhe faktin e vendimeve të tij të gabuara për jetën e tij private. Por për Jozefinën dhe Xheikun, ekzistonte i njëjti person që i donte të dy. Një person i cili diti t’i udhëheqë drejt lumturisë. Dhe një person që e kishte synim këtë gjë. Edhe nëse do t’i duhej ta linte këtë gjë si kërkesë në testamentin e saj.

The Will
Original title The Will
IMDb Rating 5.9 131 votes
TMDb Rating 7 1 votes

Director

Cast

Megan Dodds isJosie Malone
Josie Malone
Chris McKenna isJake Spear
Jake Spear

Similar titles

Bukuroshja e fjetur
Masaan
After
Secretary
Sleeping Beauty
Rules Don’t Apply
Winter’s Tale
Made in Italy
Mary Shelley
Step Up Revolution
That Awkward Moment
Baaghi