Video Sources 36 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Winter Lake

The Winter Lake

The truth lies beneathOct. 01, 2020Ireland92 Min.TV-MA
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një djalosh i ri shpërngulet me mamanë e tij në shtëpinë e vjetër të familjes së saj për t’iu larguar telasheve të mëparshme, por pavarësisht dëshirës për një fillim të ri, takimi dhe miqësia me fqinjët e rinj sjell probleme akoma edhe më të ndërlikuara në jetët e tyre.

 

The Winter Lake
The Winter Lake
Original title The Winter Lake
IMDb Rating 5.1 228 votes
TMDb Rating 5.1 8 votes

Similar titles

Anonymous
Birdsong (part 1)
If Beale Street Could Talk
Haider
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House
I Hate Luv Storys
The Pacifier
One Flew Over the Cuckoo’s Nest
A Dog’s Way Home
Rocky IV
Happy as Lazzaro
Sınav