Video Sources 47 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The Witcher: Nightmare of the Wolf

The Witcher: Nightmare of the Wolf

Face your demons.Aug. 23, 2021South Korea81 Min.TV-MA
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pasi i shpëton varfërisë për t’u bërë shtrigan, Vesemiri vret përbindësha për pasuri dhe lavdi, por kur shfaqet një kërcënim i ri, atij do t’i duhet të përballet me demonët e së kaluarës së vet…

 

The Witcher: Nightmare of the Wolf
The Witcher: Nightmare of the Wolf
The Witcher: Nightmare of the Wolf
The Witcher: Nightmare of the Wolf
Original title The Witcher: Nightmare of the Wolf
IMDb Rating 7.4 20,418 votes
TMDb Rating 7.9 277 votes

Director

Yen BM
Director

Cast

Theo James isVesemir (voice)
Vesemir (voice)
Lara Pulver isTetra Gilcrest (voice)
Tetra Gilcrest (voice)
Graham McTavish isDeglan (voice)
Deglan (voice)
Mary McDonnell isLady Zerbst (voice)
Lady Zerbst (voice)
David Errigo Jr. isYoung Vesemir / Young Remus (voice)
Young Vesemir / Young Remus (voice)
Jennifer Hale isIllyana / Noblewoman (voice)
Illyana / Noblewoman (voice)
Tom Canton isFilavandrel (voice)
Filavandrel (voice)
Matthew Yang King isLuka / Skogar (voice)
Luka / Skogar (voice)
Luke Youngblood isSugo (voice)
Sugo (voice)
Michaela Dietz isTomas (voice)
Tomas (voice)

Similar titles

6 Bullets
Yaanum Theeyavan
The Maze Runner
VFW
Carlito’s Way
The Thinning: New World Order
2 Fast 2 Furious
The Legend of Ben Hall
Underworld: Awakening
Gangster’s Paradise: Jerusalema
I Am Vengeance: Retaliation
Ordinary Person