Video Sources 56 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
The World We Make

The World We Make

Dreams are worth fighting forApr. 19, 2019USA108 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një tragjedi dhe dëshira për të realizuar ëndrrat e tyre bashkon dy të rinj, të cilët përpiqen të tejkalojnë vështirësitë e jetës dhe të gjejnë rrugën e tyre në botë.

 

The World We Make
The World We Make
The World We Make
The World We Make
The World We Make
Original title The World We Make
IMDb Rating 5.2 633 votes
TMDb Rating 6.3 16 votes

Director

Brian Baugh
Director

Cast

Similar titles

Hollow in the Land
Dark Waters
The Proposition
Battle (2019) a.k.a Bitva
Perfect Stranger
Goldie
Oliver Twist
Destiny
Mowgli: Legend of the Jungle
Downhill
Chaos
Red Devil